Przejdź do treści

Jak mieć chude uda w tydzień?

Masz kompleksy związane z dużymi udami? Masz w planach wyjazd z przyjaciółmi na plażę, ale wstydzisz się z powodu swoich ud? Szukasz sposobów na szybkie i skuteczne odchudzanie nóg? Dobrze trafiłaś!
My powiemy Ci jak mieć chude uda w tydzień, osiągnięte bezpiecznie i bez żadnych suplementów czy leków na odchudzanie.

Jakie ćwiczenia wyszczuplą ci uda, a jakie nie?

Oto kilka ćwiczeń, które wykonywane regularnie i sumiennie wyszczuplą twoje uda w niewiarygodnym tempie!
#1 Mostek
Połóż się na plecach trzymając nogi i stopy złączone. Ręce połóż płasko po bokach ciała. Następnie podnosząc biodra wykonuj mostek. Najlepiej jeśli w jednej serii ćwiczeń będziesz wykonywać 12 powtórzeń.
#2 Wznoszenie nóg leżąc bokiem
Do tego ćwiczenia połóż się na boku. Jedną ręką podpieraj ciężar swojego ciała, a drugą ułóż obok brzucha i stabilizuj swoją pozycję. Nogi połóż jedna na drugiej. Następnie tą pierwszą unieś do góry, cały czas trzymając ją prosto – stopę trzymaj jak najbardziej naturalnie.
Zrób 10 powtórzeń i zmień stronę.
#3 Nożyce
Połóż się na ziemi. Ręce płasko po swoich bokach. Unieś lekko nogi i zacznij wykonywać ruch przypominający nożyce ale w poziomie.

Jakie ćwiczenie niezbyt Ci pomoże podczas wyszczuplania ud? O dziwo najbardziej popularniejsze – przysiady. Są to oczywiście świetne ćwiczenia, ale dla osób, które chcą wzmocnić mięśnie ud, a nie je wyszczuplić!
Budowanie masy mięśniowej, a odchudzanie nie jest tym samym. Przysiady możesz więc wykonywać kiedy twoim celem będzie wzmocnienie i wyrzeźbienie nóg.

Jak mieć chude uda w tydzień? Biegaj

Bieganie to bardzo dobry sposób na wyszczuplenie całego swojego ciała. Podczas niego spalamy zbędne kilogramy z całego swojego ciała, a jeśli pilnujemy poprawnej postawy wzmacniamy dodatkowo mięśnie kręgosłupa.
Dzięki temu uzyskamy efekt nie tylko wyraźnego wyszczuplenia – w tym oczywiście nóg – to wzmocnimy swoją poprawną postawę.

Co jednak, jeśli bieganie nie jest nam w smak? Możesz skoczyć do basenu i pływać. Jednak nie bawić się w wodzie, a faktycznie zaliczać kolejne długości basenu pracując mocno nogami. Dzięki takiemu treningowi możesz nawet w tydzień wyszczuplić swoje nogi.

Cierpliwość

Pamiętaj jednak o jednym. Efekty, nawet najlepsze jakie można uzyskać w tydzień, to nie są efekty takie same jak uzyskane po choćby miesiącu treningu. Jeśli chcesz uzyskać wyśmienite wyniki, cieszyć się dłużej wymarzoną sylwetką i być faktycznie zdrowszym, powinieneś cierpliwe zaplanować plan treningowy na dłuższy okres czasu i cierpliwe trenować.