Radosław Bratkowski
Wrocław
509719511 ronin81x@gmail.com

Radosław Bratkowski

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć trenera:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do trenera:
    Administratorem danych osobowych jest Arkadiusz Szuba i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Radosław Bratkowski

pokaż numer telefonu

Napisz do mnie: ronin81x@gmail.com

Informacje o trenerze

Specjalizacje

Porady Dietetyczne, Trening Funkcjonalny

Miejscowość

Wrocław
Dolnośląskie

Ocena trenera:

0/5 [zobacz opinie]

Jezeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy? i zrobić to jak najszybciej, bez zbędnych błędów które oddalają cię od wymarzonej sylwetki?

nauczyć  się zdrowo jeść i trzymać linię? nie zamykając się w sztywnych ramach drakońskich diet, bez obaw pojawienia się efektu oj-jo? rozpocząć przygodę z siłownią a nie wiesz jak odnaleźć się na siłowni, wśród tych wszystkich maszyn i jak z nich korzystać? Ja  Ci pomogę, jestem certyfikowanym trenerem personalnym, pod moim okiem nauczysz się dobrze wykonywać ćwiczenia co za tym idzie brak kontuzji i wyraźnie zauważalne efekty. 

Oferuje:

Sposoby aktywizacji i rozluźniania mięśni, formy treningu takie jak: kulturystyczny, taśmy, ketle, hit, cardio, Trening siłowy i funkcjonalny, Dieta, prawidłowe nawyki żywieniowe,

Pierwsze spotkanie bezpłatne, nic nie tracisz a zyskujesz. Przy stałej współpracy możliwość negocjacji ceny. Prowadzę treningi na terenie Katów Wrocławskich, Wrocławia 

 

zapraszam do kontaktu

 

Aktualności

 

Opinie o trenerze:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)